شرایط و قوانین

مقدمه

در هر خرید و فروشی باید مجموعه ای از قوانین و مقررات بصورت مکتوب وجود داشته باشد تا طرفین با طیب خاطر و آرامش خیال به کار داد و ستد بپردازند و یکی از تفاوت های بارز و اساسی فروشگاه های مجازی با فروشگاه های سنتی، وجود همین مقررات و قوانین مکتوب است تا خریدار در موقع سفارش کالا با آگاهی کامل از مقررات، ثبت سفارش نماید و اگر بعد از انتخاب بدلیلی که در شرایط و ضوابط خرید کالا خواهد آمد، منصرف شد بتواند به راحتی کالا را عودت و وجه آن را دریافت نماید

شرایط و ضوابط

الف- در چه شرایطی کالا بازگردانده می شود؟

 • اگر کالای فرستاده شده ایراد داشته باشد و یا مغایرتی با آنچه که در وب سایت هست داشته باشد باید به شرح زیر اقدام نمود:
 1. هر گونه ایراد باید بلافاصله پس از دریافت کالا از طریق لینک استرداد کالا در پایین سایت و تلفن وبسایت اطلاع داده شود.
 2. اگر ایراد یا مغایرت قبل از باز کردن قابل تشخیص باشد باید کالا به همان صورت بسته بندی شده عودت داده شود در غیر اینصورت باید در کارتن یا بسته بندی اصلی برگشت داده شود.
 3. در صورت باز کردن کالا نباید روی بسته بندی اولیه مطالب اضافی از قبیل آدرس، شماره تلفن و ... نوشته شود.
 4. در صورتی که کالا با پست ارسال شده باشد باید مشتری در حضور مامور پست از سلامت فیزیکی کالا اطمینان حاصل کند و در صورت داشتن مشکل از تحویل آن خود داری کند بدیهی است گرفتن کالا به منزله تایید سلامت آن می باشد.
 5. این سرویس شامل آن دسته از کالاهایی که در اثر استفاده نادرست نقل و انتقال غیر اصولی و نصب و راه اندازی توسط افراد غیر متخصص باشد را شامل نمی شود.

ب- قوانین مربوط به فروش کفش و پوشاک

 • البسه و کفش فقط در صورتی قابل تعویض است که از نظر فیزیکی و سایز مشکل داشته باشند که در این صورت باید بلافاصله با وبسایت ماوی کالا تماس حاصل نموده و ثبت به تعویض کالا اقدام نمود آنهم به شرطی که لباس یا کفش تنها پرو شده باشد و در وضعیت نو و اولیه باشند و هیچ گونه خدشه ای به آنان وارد نشده باشد.

ج- چگونگی برگرداندن کالا

 • کالاهای مرجوعی باید با همانگی قبلی با وبسایت ماوی کالا باشد.
 • هزینه برگرداندن به عهده مشتری می باشد.
 • کالا باید در بسته بندی اصلی خود باشد.
 • در صورتی که ایراد یا مغایرت کالای عودت داده شده به تایید مسئولین ماوی کالا نرسیده باشد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

نحوه کار:

 1. ارسال سفارش در تمام ایام هفته بجز روزهای تعطیل و در اسرع وقت انجام می شود.
 • تذکر: در صورتی که سفارش شما در ساعات کاری اداره پست باشد در همان روز و در غیراینصورت فردای روز سفارش محصول ارسال می گردد.

      2. درخواست و ثبت سفارش و پشتیبانی تلفنی، ایمیلی و ارسال نظر ( حتی روزهای تعطیل ) انجام می گیرد.